VARNICE NA TERENU, SUKOBI U LOŽI: Šokantni završetak hrvatskog derbija doneo policiji pune ruke posla! (VIDEO)

Bad Blue Boys
print screen/youtube.com/EdoVideoos

Največi hrvatski klubovi sinoć su odigrali nerešeno 2:2, a vrela atmosfera sa terena splitskog Poljuda prenela se u gledalište i svečanu ložu.

Najveća utakmica hrvatskog fudbala pamtiće se po sudijskoj nadoknadi od 7 minuta, u kojoj je postignuto tri pogotka. Ipak, senku je bacio fizički obračun igrača u četvrtom minutu zaustavnog vremena, a zabeležen je i jedan incident u svečanoj loži stadiona.

Direktor Dinama Tomo Svetina, je vrlo temperamentno posmatrao duel u kome je njegov klub sve do 89. minutu bio u zaostatku. Kada su “Modri” preokrenuli glasno je uzviknuo: “Ima pravde”.

Ipak, to nije bio konačni ishod jučerašnjeg meča jer je do kraja Erceg uspeo da izjednači sa bele tačke, što je nateralo čelnike domaćih da žestoko odgovore gostima iz Zagreba:

“Eto ti pravda, budi pristojan kada dolaziš u goste” – grmeo je Mario Branko, a prenosi Index.hr.

Potom je došlo i do bliskog susreta visokih zvaničnika klubova, ali je policija ipak sprečila teži incident.

Posle utakmice Svetina je Poljud napustio u pratnji policije, a Kos i Branko su završili u policijskoj stanici radi utvrđivanja okolnosti i eventualne prekršajne odgovornosti.

Policija je izvestila da je u stanicu dovedeno deset osoba zbog incidenta u loži.