BL: Het-trik Milera za rutinsku pobedu Bajerna, sedam golova u Hofenhajmu, tišina u Leverkuzenu…

U subotu od 15 časova i 30 minuta odigrano je pet utakmica 11. kola Bundeslige. Minhenski Bajern slavio je na gostovanju Frankfuru sa 4:0, a glavnu ulogu u ovoj rutinskoj pobedio imao je Miler, koji je postigao čak tri gola. Raspucano je bilo u Hofenhajmu, gde je Keln zabeležio pobedu od 4:3.

Tiho je bilo u Leverkuzenu, gde su Bajer i Majnc odigrali utakmicu bez golova, dok su ubedljive pobede zabeležili Augzburg i Frajburg.

Nikola Đurđić je igrao poslednjih pet minuta za Augzburg, Slobodan Medojević ceo meč za Ajntraht, kao i Stefan Mitrović u odbrani Frajburga, dok je Filip Đuričić sa klupe gledao remi Majnca.

Bundesliga, 11. kolo – UŽIVO:
Augzburg – Paderborn 3:0 (1:0) Verner 7, 47, Kalse-Braker 69
Ajntraht – Bajern 0:4 (0:1) Miler 23, 64, 67, Šaćiri 86
Frajburg – Šalke 2:0 (1:0) Kinter 22, Smid 68
Hofenhajm – Keln 3:4 (3:3) Salai 2, Firmino 39, 45 – Olovski 5, 83, Leman 12, Uja 35
Bajer – Majnc 0:0
18:30 Verder – Štutgart