‘Brđani’ u odličnoj formi: Čukarički slavio u Jagodini i prišao Zvezdi na bod zaostatka

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas u gostima Jagodinu sa 1:0 u prvoj utakmici 28. kola Super lige Srbije.

Jedini gol na utakmici postigao je Nikola Stojiljković glavom u 71. minutu posle centaršuta Filipa Stojkovića s desnog boka.

Trener Čukaričkog Vladan Milojević je na utakmici protiv Jagodine izveo delimično izmenjen sastav u odnosu na onaj koji u nedelju na Banovom brdu savladao Crvenu zvezdu, ali “ćurani” ni pored toga nisu uspeli da dođu do trijumfa, koji bi im obezbedio opstanak u Super ligi Srbije.

Jagodina je u prvom poluvremenu utakmice imala nekoliko prilika, međutim, nije uspela da ih realizuje. U drugom delu meča domaćoj ekipi je poništne jedan gol u 67. minutu zbog ofsajda.

Čukarički posle ovog trijumfa ima 57 bodova, jedan manje od drugoplasiane Crvene zvezde, dok je Jagodina 11. sa 31.