Bronza za srpske kajakašice na EP! Milica Starović i Dalma Ružičić-Benedek treće u Češkoj

Naš kajakaški dvojac, Milica Starović i Dalma Ružičić-Benedek, osvojio je jutros prvu medalju za Srbiju na Evropskom prvenstvu u Račicama u Češkoj. Bronzane dame prešle su stazu dugu 1,000 metera iza tandema iz Rumunije i Poljske.

Milica Starović i Dalma Ružičić-Benedek osvojile treće mesto u disciplini K-2 na 1.000 metara na EP u Češkoj.

Reprezentativke Srbije Milica Starović i Dalma Ružičić-Benedek osvojile su danas bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Češkoj u disciplini K-2 na 1.000 metara.

Starović i Ružičić-Benedek su stazu prešle za tri minuta, 43 sekunde i 34 stotinki.

Zlato je osvojio dvojac iz Rumunije Borha Petronela – Elena Meronijak, koje su stazu prešle za 3:42,22. Srebrnu medalju osvojile su Poljakinje Karolina Naja i Beata Miolajčik, sa vremenom 3:42,74.

Milica Starović i Dalma Ružičić Benedek osvojile BRONZANU MEDALJU u disciplini k-2 1000m.Prva medalja za Srbiju na EŠ @CanoeRacice