CSKA nemoćan pred Bavarcima: Bajern zabeležio 100. pobedu u Ligi šampiona (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna pobedili su u Moskvi ekipu CSKA 1:0 (1:0) u meču drugog kola grupe E Lige šampiona.

Najzaslužniji za drugi trijumf Bavaraca u grupi E bio je Tomas Miler, golom iz penala sredinom prvog poluvremena – 1:0 (1:0).

Gostovanje u Moskvi zauvek će ostati upamćeno u istoriji Bajerna iz Minhena koji je pobedom protiv CSKA postao četvrti klub sa 100 pobeda u Ligi šampiona.

Čitav meč za Armejce odigrao je reprezentativac Srbije Zoran Tošić, a imao je i dve dobre prilike. Prvu nakon isteka pola sata vremena igre, a drugu u 57. minutu. Šanse za CSKA imali su i Musa i Eremenko, ali je Nojer sačuvao svoju mrežu. Bavarci su tako osvojili šesti bod, dok je domaći tim ostao bez bodova.