LUKAVIJI OD ŠESTIĆA: Ovako je golman Pueble, ČASTIO domaćina u POSLEDNJIM SEKUNDAMA! (VIDEO)

Gol
print screen/you tube.com/Univision Deportes

Kardinalna greška golmana Pueble, koštala je njegov tim pozitivnog ishoda u meču protiv Gvadalahare.

Utakmicu između meksičkog Čivasa i Pueble, obeležila je katastrofalna greška golmana Kampestrinija posle koje su domaći uspeli da postignu pobedonosni gol, u poslednjem minutu nadoknade vremena.

Utakmica je počela odličnom igrom Peble koja je na poluvremenu otišla sa prednošću od 0:2. Preokret je započeo od 55. minuta kada je Gvadalahara smanjila na 1:2. Usledila je velika borba koja je kulminirala sa po crvenim kartonom na obe strane, ali je na 15 minuta pre kraja susreta Senturion izjednačio na 2:2.

Izgledalo je da će susret biti završen remijem, ali je Fjero iskoristio neverovatnu grešku golmana Kampestrinija i pogotkom pred sam kraj meča, doneo domaćinu veliko slavlje.