Goleada na brzaka: Benteke i Agbonlahor za samo 45 minuta ponizili Sanderlend

Fudbaleri Aston Vile su u okviru 29. kola Premijer lige gostovali Sanderlendu. Pitanje pobednika rešeno je u prvom poluvremenu. „Crne mačke” su već posle 45 minuta igre gubile sa 4:0.

Fudbaleri Vile su „plesali” na terenu. Susret timova koji se bore za opstanak, svakako je garantovao zanimljiv meč. Ipak, niko nije mogao da pretpostavi da će domaćin doživeti pravi debakl već u prvom poluvremenu.

Benteke je otvorio goleadu u 16. minutu igre, da bi samo dva minuta kasnije Agbonlahor povećao na 2:0. Isti napadač je u 37. minutu ponovo „zatresao” mrežu, za tada već nedostižnih 3:0. A, onda je u samom finišu prvog poluvremena, Benteke, baš kao i njegov saigrač, postao dvostruki strelac za velikih 4:0.