Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Spartak iz Subotice sa 2:1, u utakmici 24. kola Super lige Srbije. Crveno-beli su na teškom gostovanju stekli 12 bodova prednosti nad drugoplasiranim Partizanom, koji svoj meč protiv Zemuna igra od 15 časova.

Fudbaleri Zvezde su do vođstva mogli već u četvrtom minutu, ali je Aleksandar Pešić promašio penal.

Spartak je poveo u 39. minutu golom Ognjena Đuričina, a zatim je Zvezda preokrenula sa dva brza gola Milana Rodića. On je prvo izjednačio u 42. minutu, a prednost crveno-belima doneo je golom u 45. minutu.

Crveno-beli su ostvarili 20. pobedu u prvenstvu i na prvom mestu na tabeli imaju 63 boda, 12 više od Partizana, koji danas igra protiv Zemuna. Spartak je pretrpeo šesti poraz i zauzima peto mesto sa 40 bodova.