JSL: Crno-beli ponovo na vrhu! Pogledajte sve rezultate i pogotke na mečevima 11. kola (VIDEO)

Posle 11. kola Jelen Superlige došlo je do nove rokade na vrhu tabele, prvi je Partizan sa 28 bodova, Crvena zvezda ima dva manje (26), a Vojvodina tri (25).

Vicešampion Srbije je u derbiju kola savladao ekipu iz Novog Sada minimalnim rezultatom u Humskoj (1:0), a strelac jedinog gola bio je bivši napadač Vojvodine – Petar Škuletić.

Večiti rival, šampion Srbije Crvena zvezda uspela je da slavi na Vračaru protiv Rada (2:1), posle poraza od istog rivala sredinom nedelje u Kupu. Precizni za goste bili su Darko Lazović i Savo Pavićevič.

Jedini gol za domaće postigao je Petar Jelić, kome je to bio ukupno osmi gol u šampionatu, pa je i dalje na vrhu liste strelaca, sa jednim pogotkom više od Škuletića.

Trener Crvene zvezde Nenad Lalatović rekao je da je zadovoljan pobedom svog tima nad Radom, posebno istakavši uvodnih 35 minuta meča kao model po kom njegov tim treba da igra.

S druge strane, trener Partizana pohvalio je svoje igrače posle minimalne pobede rekavši da su bili fantastični, dok je strateg Vojvodine Zoran Marić rekao da je pogodak Petra Škuletića postignut posle „problematične situacije”.

Jelen Superliga nastavlja se narednog vikenda, Partizan gostuje subotičkom Spartaku, Zvezda dočekuje Čukarički, dok će Vojvodina ugostiti Donji Srem.

Novi Pazar – Radnički Niš 3:1
Strelci: 1:0 Punoševac u 19, 1:1 Bruno de Oliveira Matoš u 42, 2:1 Rusmir u 43, 3:1 Kecap u 69. minutu

Rad – Crvena zvezda 1:2
Strelci: 0:1 Lazović u 4, 0:2 Pavićević u 18, 1:2 Jelić u 33. minutu

Donji Srem – Jagodina 2:3
Strelci: 1:0 Krunić u 1, 2:0 Zec u 34, 2:1 Filipović u 38, 2:2 Aresnijević u 44, 2:3 Šušnjar u 71. minutu

Radnički 1923 – OFK Beograd 0:0

Voždovac – Spartak 1:1
Strelci: 1:0 Babović u 38, 1:1 Georgijević u 84. minutu

Partizan – Vojvodina 1:0
Strelac: 1:0 Škuletić u 28. minutu