JSL: Jagodina posle preokreta pobedila Radnički, trijumf Spartaka

Fudbaleri Jagodine pobedili su danas posle preokreta na svom terenu Radnički iz Niša sa 3:1, dok je Spartak u Subotici sa 1:0 pobedio Mladost iz Lučana u utakmicama trećeg kola Super lige Srbije.

Jagodina je na svom terenu posle preokreta u drugom poluvremenu došla do prve ovosezonke ligaške pobede.

Radnički je do prednosti došao u 41. minutu, a strelac je bio Augusto Batioha na asistenciju Petra Đuričkovića, koji je oduzeo loptu defanzivcu Jagodine Dajanu Šimcu.

Ipak, “ćurani” su kvalitetnom igrom u drugom poluvremenu usepli da preokrenu i ostvare pobedu.

Strelci za Jagodinu bili su Mile Savković u 48. minutu, Miloš Lepović u 66. i Milan Đurić u 78.

Jagodina posle ovog trijufma ima četiri boda i zauzima osmo mesto, dok je Radnički 15. bez bodova.

Na utakmici u Subotici, Spartak je u prvom delu meča imao inicijativu, koju su krunisali golom Nemanje Milića u 27. minutu.

Do kraja susreta Spartak je imao dve dobre prilike za gol, iako je Mladost bila bolji rival na terenu.