JSL: Regan predvodio ‘Brđane’ do ubedljive pobede, Voždovac minimalcem savladao Jagodinu, ekipa Mladosti slavila u Pećincima

U prvim mečevima 9. kola Jelen superlige, Čukarički je sa 4:1 bio ubedljiv protiv Radničkog iz Kragujevca, Voždovac je pobedio Jagodinu sa 1:0 golom Stefana Babovića, dok je Mladost bila bolja od Donjeg Srema na gostovanju sa 2:1.

Kragujevčani su poveli preko Nikole Kovačevića, a pobedu domaćinu doneli su Obeng Regan sa dva gola i Slavoljub Srnić i Borislav Terzić.

Čukarički je sada četvrti na tabeli sa 15 bodova, dok je Radnički 1923 poslednj  sa četiri.

Voždovac je nastavio seriju bez poraza, pošto je na svom stadionu savladao Jagodinu sa 1:0 golom Stefana Babovića. Beogradski klub je izašao iz zone ispadanja i sada je 13. sa sedam bodova, jednim više od Jagodine koja je dve pozicije iznad.

Mladost iz Lučana je kao gost savladala ekipu Donjeg Srema u Pećincima sa 2:1 i tako pretekla protivnika na sedmom mestu prvenstvene tabele.

Pogotke za Mladost postigli su Patrik Frajdej i Igor Zonjić, dok je jedini gol za domaćina dao Darko Spalević.

Tok utakmice dva najveća srpska kluba možete pratiti UŽIVO na našem portalu.

Rezultati devetog kola Jelen Super lige:

Subota:

15.00 Čukarički – Radnički KG 4:1 (19. minut Kovačević, 26. i 38. minut Regan, 34. i 79. minut Srnić)

15.00 Donji Srem – Mladost 1:2 (12. minut Frajdej, 18. minut Spalević, 54. minut Zonjić)

15.00 Voždovac (crveni karton) – Jagodina 1:0 (44. minut Babović)

19.00 Novi Pazar – Spartak 1:0 (80. minut Kecap)

19.00 Partizan – Crvena zvezda 1:0 (77. minut Drinčić)