JSL: Voša preokrenula u Užicu, Čukarički dobio Donji Srem

U poslednjim mečevima 24. kola Jelen Superlige, Vojvodina je u gostima savladala Slobodu sa 2:1, Čukarički je kao domaćin savladao Donji Srem – 3:1, dok je niški Radnički pobedio Napredak – 1:0.

U Užicu je Galvao u 33. minutu doneo prednost domaćoj ekipi, ali je samo četiri minuta kasnije Enver Alivodić izjednačio na 1:1. Pobedonosni gol za Novosađane postigao je Stojanović 15 minuta pre kraja i zadržao Voši korak za mesto koje vodi u Ligu Evrope.

Čukarički je nastavio sa dobrim partijama, pošto je kao domaćin bio bolji od Donjeg Srema – 3:1. Srnić je doveo u vođstvo svoj tim u 36. minutu, a poslednjem minutu prvog dela igre Matić je povisio na 2:0. U 50. minutu Đuro je smanjio, ali je u 73. minutu Mirosavljević potvrdio pobedu. Donji Srem je igrao sa igračem manje od 64. minuta zbog isključenja Mijića.

Radnički je u Nišu rešio pitanje pobednika protiv Napretka već u 23. minutu kada je Jovanović uposlio Pejčića koji je sproveo loptu u mrežu za tri boda.