JSL: Voždovac ‘na krovu’ savladao Vošu u 93. minutu, minimalac ‘Brđana’ protiv OFK Beograda

U sredu je u terminu od 17 časova odigrano pet utakmica 25. kola Jelen Superlige, a pobede su zabeležili Čukarički, Voždovac, Rad i Radnički Niš.

Čukarički uspeva da se rutinski održi na trećoj poziciji srpskog fudbalskog šampiona, a nova tri boda pronašao je na svom stadionu protiv OFK Beograda golom Slavoljuba Srnića u 28. minutu.

Četvrtoplasirana Vojvodina ponovo je doživela kiks, ovoga puta protiv Voždovca. „Zmajevi” su do iznenađujuća sva tri boda na svom stadionu došli golom u trećem minutu sudijske nadoknade.

Radnički 1923  spakovao je već kofere za drugu ligu pošto je poražen i u ovom kolu, a shodno tome, ima deset bodova manje od Spartaka iz Subotice koji se nalazi odmah iznad crte. Radnički iz Niša je kumovao novom neuspehu Kragujevčana, tako što je Bubanja dao autogol u 53, a Popara 20 minuta kasnije doneo nedostižnih 2:0. Domaćin je preko Miljuša samo ublažio poraz minut pre kraja.

Dva crvena kartona i dva gola viđena su u  Novom Pazaru gde je domaćin podelio bodove sa Napretkom. Pazarci su u četvom minutu poveli preko Bruna, a onda je Lemajić deset minuta kasnije poravnao za, ispostaviće se, konačnih 1:1. Tintor i Ndiaje su isključeni u drugom poluvremenu.