Juventus pobegao Romi 5 bodova: ‘Stara dama’ preslišala Veronu, dva gola Teveza za ubedljiv trijumf

Fudbaleri Juventusa savladali su Veronu sa 4:0 (2:0) na domaćem terenu u poslednjoj utakmici 19. kola italijanske Serije A.

Verona se loše provela u Torinu četvrtak u kupu, a nisu dobro počeli meč ni u nedelju uveče. Pogba je pogodio sa dvadesetak metara sam ugao, to je bio njegov peti gol u sezoni – 1:0.

Posle sedam minuta je bilo sve rešeno, Pogba je propustio loptu, Karlos Tevez ne greši za  2:0.

Na sreću gostiju Juve je spustio nogu sa gasa, bilo je još par šansi do poluvremena, ali se mreža Rafaela nije tresla.

A onda u drugom delu, ponovo „Stara dama” otaljava posao, ali čim su pojačali ritam Verona je kapitulirala. Kjelinijev izlet na protivničku polovinu se završio asistencijom, Pereira je pogodio, njegov prvi gol u Seriji A za Juventusu.

Par minuta kasnije, Tevez postiže svoj drugi gol na meču, povećava prednost na čelu liste strelaca, 4:0.

To je bilo sve što se golova tiče, a Juve je otišao na +5, baš kao i prošle sezone kada je lako osvojio titulu.