Kakav šok za Sampdoriju: Mihajlovićev tim vodio do 93. minuta, Napoli izjednačio sa igračem manje

Fudbaleri Sampdorije i Napolija podelili su bodove odigravši 1:1 (0:0) u poslednjem meču 13. kola italijanskog prvenstva.

Prvo poluvreme je proteklo bez golova, ali je bilo nekoliko odličnih prilika, pre svega za goste, ali Gulam u 11. i Iguain u 38. minutu nisu bili precizni.

Prvi pogodak na meču videli smo u 57. minutu. Eder je prihvatio loptu na oko 25 metara od Kabralovog gola, uputio je snažan udarac u njegov donji levi ugao i na sreću svog šefa Siniše Mihajlovića uspeo je da zatrese mrežu.

Situaciju gostima dodatno je pogoršao Kulibali u 84. minutu kada je poslat u svlačionicu zbog drugog žutog kartona.

Kada su svi na tribinama očekivali da sudija odsvira kraj, Napolitanci su uspeli da izjednače golom Zapate u drugom minutu sudijske nadoknade.

Sampdorija je posle novog remija u sezoni ostala na 5. mestu tabele sa 22 osvojena boda, dok je Napoli treći sa 23.