KEC U NIŠU: Pavkov levicom matirao Stojkovića i poslao titulu u naručje Zvezdi! (VIDEO)

đukić
BETA

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali na Čairu ekipu Partizana, minimalnim rezultatom 1:0.

Partizan je po ko zna koji put ove sezone pokazao nedostatak kreacije u igri i slabu realizaciju malobrojnih šansi, dok je domaćin kao i mnogi rivali crno-belih iskoristio jedinu pravu šansu koja se ukazala.

Partizan je tokom 90 minuta zapretio te jednom i to preko Sume, pred sam kraj prvog poluvremena, ali je to bilo sve od igrača koje sa klupe predvodi Miroslav Đukić.

Na drugoj strani, Radnički se odlično branio i strpljivo sačekao svoju priliku, koju je realizovao Milan Pavkov u 75. minutu.

Partizan je ovim porazom pružio priliku Crvenoj zvezdi da odmakne na čelu tabele sa razlikom od ogromnih 14 bodova. Sada su na potezu ljudi u upravi crno-belih, koji će još jednom ove sezone razmisliti o statusu Miroslava Đukića i aktuelnog stručnog štaba.