KRVOPROLIĆE U EKVADORU: Na tribinama SEVALI NOŽEVI, policijski psi GRIZLI NAVIJAČE! (VIDEO)

Barselona
print screen/you tube.com/brotheranonimo1

Utakmica u ekvadorskom Gvajakilu između Barselone i Makare prekinut je zbog nereda navijača koji su tom prilikom koristili i noževe.

Duel drugog kola ekvadorske Primere tokom vikenda prekinut je već u 11. minutu zbog haosa na tribinama koji su izazvali domaći navijači.

Navijačka grupa “Mračni jug” započela je nerede čiji je rezultat više od 50 povređenih – u sukobima je korišćeno različito oružje, a sedmoro ljudi je zadobilo teške telesne povrede, uglavnom ubodne rane.

Reagovala je policija, a sudija Rodi Zambrano momentalno je prekinuo meč i poslao igrače u svlačionicu.

Duel je sutradan odigran pred praznim tribinama i završen nerešenim rezultatom – 1:1. Alves je domaćina doveo u vođstvo u 15. minutu, ali je nakon pola sata igre Teves realizovao penal i postavio konačan rezultat.

Barselona, koja je aktuelni šampion Ekvadora, sada se nalazi na petom mestu sa dva boda, isto koliko ima i Makara dve pozicije niže.