Kvalifikacije za LŠ: Dinamo slavio u Danskoj, velika prednost za ‘Modre’ pred revanš (VIDEO9

Fudbaleri zagrebačkog Dinama slavili su minimalnim rezultatom u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, protiv Olborga.

Pobedom protiv Alborga 1:0 u gostima Dinamo je napravio ogroman korak ka poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. Pobednički gol postigao je Marcelo Brozović u 49. minutu, nakon što je sjajno naciljao suprotni ugao gola.

Do tog gola Dinamo je bio bezopasan, u prvom poluvremenu praktično nije zapretio domaćinu, koji je imao dve velike šanse u prvom poluvremenu, ali je neefikasnost danskih napadača spasila Modre. Nakon gola Dinamu se otvorilo još više prostora pa je tako Maćado imao veliku priliku u 68. minutu, ali mu je dobar udarac obranio danski golman.