Magija iz ptičje perspektive: Perfektan ugao drugog Mesijevog pogotka

Fudbaler Barselone Lionel Mesi je u meču sa Bajernom iz Minhena još jednom dokazao da je jedan od najboljih u istoriji ove igre.

Blistao je Argentinac u sredu uveče na stadionu „Kamp Nou” u pobedi svog tima od 3:0, a momci iz Bajerna delovali su nemoćno u svakom duelu sa njim.

Čak i u prvom poluvremenu, kada nije bilo golova, Mesi je pokazao da je izuzetno raspoložen za igru.

Bavarci su se uspešno branili sve vreme, a mreža Manuela Nojera je odolevala sve do 77. minuta kada je „desetka” Barse postigla prvi gol.

Naročito impresivan, pomalo i magičan, bio je drugi njegov pogodak kada je ”kao iz aviona” izbacio Džeroma Boatenga i majstorskim lobom svom timu doneo 2:0. To je sve jedan od gledaoca snimio sa tribina, a ugao iz kojeg je video nastao je poprilično moćan.