NAPREDAK NAZADOVAN NA CRNO-BELOM STADIONU: Partizan slavio pred više od 12 hiljada navijača! (VIDEO)

FK Partizan - Leonardo
Facebook.com/FKPartizanBG

Partizan ne odustaje od titule! Fudbaleri crno-belih su u 33. kolu Superlige, na svom terenu pobedili ekipu Napretka iz Kruševca - 3:1 (0:0).

Mučili su se crno-beli u prvom poluvremenu, a onda zablistali u nastavku. Napredak je odolevao na startu, ali izabranici Vuka Rašovića nisu imali snage da do kraja pruže otpor Đurđeviću i drugovima.

Janković je u 47. minutu otključao “katanac” Kruševljana, a onda je pogodio i Kosović za 2:0 i lagani hod Partizana ka trijumfu. Pobedu Partizana zaokružio je Leonardo lepim golom iz slobodnog udarca u 75. minutu (bio je to 20. pogodak Brazilca ove sezone).

Na ovom meču ulaz je bio besplatan, a ekipa iz Humske je imala lepu podršku navijača (oko 12.000). Kao da se publika polako vraća na stadion Partizana.

Ekipu Marka Nikolića u sledećem kolu očekuje duel sa Javorom.