Njemu takmičenje nije bitno jer svuda blista: Mire Radović pogodio za Legiju i u derbiju Poljske

Miroslav Radović je i u nedelju bio strelac u pobedi njegove Legije nad domaćom Vislom rezultatom 3:0 u derbiju devetog kola šampionata Poljske.

Prvo poluvreme završeno je bez golova, a gosti su u nastavku uspeli da prelome meč u svoju korist.

Vodeći pogodak za Legiju postigao je Sa Orlando u 50. minutu i minimalno vođstvo gostiju ostalo je na snazi sve do poslednjih pet minuta igre, kada je na teren ušao Miroslav Radović, baš umesto strelca vodećeg gola.

Samo par minuta pošto je Radović ušao na teren, Duda je duplirao prednost Legije, a da utisak bude potpun, srpski internacionalac (ali ne i reprezentativac, iz ko zna kojih razloga) je u poslednjim trenucima nadoknade vremena postigao gol za konačnih 3-0.

Legija sada na prvom mestu ima 19 bodova jedan više od večerašnjeg rivala.