Nova blamaža Intera: Protiv Sasuola nije pomogao ni Vidić, ‘nerozuri’ primili tri gola

Fudbaleri Sasuola pobedili su Inter sa 3:1 u prvom nedeljnom meču 21. kola italijanske Serije A.

Sve što je Inter uradio u prvom poluvremenu bila je šansa Vidića u 6. minutu kada je Konsilji sprečio goste da povedu.

Posle toga se Manćinijeva odbrana raspala na komade, Sansone je imao prvu šansu, ređale su se opasne situacije, a dva lopte su završile iza leđa Handanovića.

Prvo je posle 17. minuta uspeo da nadmudri Vidića, da bi nakon pola sata Sansone postigao evrogol i duplirao prednost zeleno-crnih.

Na drugoj strani ništa, Sansone je do odlaska na odmor mogao da nokautira grogirane goste.

U nastavku je nešto pokušavao Šaćiri, imao je šansu i Dodo, na drugoj strani Zaza propušta da dotuče favorizovane goste. Ikardi koji je u Manćinijevoj nemilosti desetak minuta pre kraja smanjuje na 2:1, a u samom finišu je pocrveneo Sansone, došlo je do gužve, no u nadoknadi Donkor ruši Zazu, crveni za mladog igrača Intera, Berardi je strelac, 3:1, Sasuolo je praktično tek što je prošlo pola prvenstva obezbedio opstanak, a jasno je još jednom da Inter nema šta da traži u borbi za Ligu šampiona.