OVO JE TEK ZAGREVANJE: Maestralni Jokić odigrao jednu od najboljih partija u dosadašnjoj NBA karijeri! (VIDEO)

jokic
print screen/youtube.com/watch?v=vbHEmi4XGmA

Jokić je u pobedi izjednačio lični rekord po broju poena i postavio novi po broju uhvaćenih lopti, ali to nije pomoglo Denveru da izbegne poraz od Portlanda.

Jokić je na parketu proveo 34 minuta a postigao je 23 poena i i neverovatnih 17 skokova. Ipak, gosti su slavili posle produžetka, rezultatom 115 : 113.

U pobedničkom timu je dominirao Demijen Lilard sa 37 postignutih poena i tako bio najzaslužniji za pobedu Portlanda.

Minesota je poražena od Sakramenta, uz nešto slabiju partiju Nemanje Bjelice. Naš reprezentativac je za 13 minuta postigao samo poen, a imao je i četiri skoka, jednu asistenciju i jednu blokadu. U ekipi Sakramenta, Kazins je postigao 29, a Rudi Gej  28, za tesnu pobedu domaćih 106:103.

Klivlend je savladao Orlando 105:99 i zadržao maksimalan učinak na početku sezone. Bolji od ostalih bio je LeBron Džejms kome je za dlaku izmakao “tripl-dabl ” ( 23 poena, 6 skokova i 9 asistencija).