Partizan pretrpeo poraz od Jeniseja

Najbolji u redovima 'crno-belih' bio je Gagić sa 19 poena, Milutinović je dodao 13. Marinković je upisao devet poena, tri više od Torlaka i Šalića.

Kod Jeniseja, Kuper i Kolešnikov su postigli 14 poena, a dvocifren učinak imao je još Lešić sa deset poena.

Ruski tim je odlično počeo meč i u prvom poluvremenu stekao visoku prednost, odbrana kluba iz Humske nije bila na zadovoljavajućem nivou pa je prvo poluvreme završeno rezultatom 53:33.

U drugom poluvremenu stigla je i očekivana reakcija izabranika Duška Vujoševića, koji su agnažovanijom igrom pre svega u odbrani, a potom i sigurnijim napadom ublažili prednost protivnika. Međutim, nisu uspeli da preokrenu rezultat, pa je Jenisej zasluženo zabeležio pobedu rezultatom 83:74.