Pejčinović u osmini finala Kupa Rusije: Lokomotova pobedom nad Sibirom nastavila takmičenje

Fudbaleri moskovske Lokomotive pobedili su Sibir sa 3:1 i plasirali se u osminu finala Kupa Rusije, a zapaženu partiju imao je Nemanja Pejčinović.

Moskovljani su poveli preko Busufe iz penala u 23. minutu, vođstvo je udvostručio Denisov u 62, da bi treći gol za goste postigao Giljerm u 78. minutu. Samo minut kasnije, Markosov je postavio konačan rezultat sa bele tačke.

Pejčinović je prvi put ove sezone igrao na svojoj poziciji štopera, što je očigledno urodilo plodom na gostovanju u Novosibirsku.

Lokomotiva je tako ujedno došla do prve pobede pod vođstvom novog trenera Čerevčenka, koji je nedavno preuzeo moskovski tim.

Pejčinović je redove Lokomotive pojačao ovog leta iz Nice i do sada je upisao pet nastupa. Protivnik Moskovljana u osmini finala biće ekipa Ufe.