PL: Goleada Kvins Park Rendžersa i Mančester sitija rezultirana nerešenim ishodom

Fudbaleri Kvins Park Rendžersa i Mančester sitija odigrali su večeras nerešeno, 2:2, u poslednjoj subotnjoj utakmici 11. kola engleske Premijer lige.

Kvins Park Rendžers je pred svojim navijačima uspeo da iskoristi lošu formu igrača Mančester sitija, koji su u poslednjih pet utakmica u svim takmičenjima zabeležili samo jednu pobedu.

KPR je poveo preko Čarlija Ostina u 21. minutu, ali je Serhio Aguero 11 minuta kasnije doneo Sitiju izjednačenje.

Domaća ekipa je ponovo uspela da dođe do prednosti. Ovaj put je u 76. minutu Martin Demikelis nespretno reagovao i glavom, posle jednog centaršuta u želji da otkloni opasnost, savladao svog golmana.

Ipak, Siti je na kraju uspeo da dođe do izjednačenja. Strelac drugog gola bio je Aguero u 83. minutu.

Siti je ovim remijem dospeo na osam bodova zaostatka za liderom na tabeli, Čelsijem, a četiri za Sautepmtonom koji je na drugom mestu, dok je KPR 19. sa osam.