Pobeda Partizana na Tari: Crno-beli bolji od Sloge, zaigrao i Fabrisio

Fudbaleri Partizana savladali su Slogu iz Bajine Bašte rezultatom 3:0 (1:0) u prvoj pripremnoj utakmici na Tari.

Partizan je poveo posle lepe akcije u osmom minutu, Marinković je odlično „izbacio”Kojića, centarfor je iskosa sa osam metara savladao Golubovića.

Iz akcije Partizana po levoj strani crno-beli su povećali vođstvo. Luka je prihvatio loptu na ivici kaznenog prostora, prevario dva domaća igrača i ubacio loptu u mrežu.

Na završetku lepog susreta Golubović je raspalio sa 25 metara, lopta je uletela u rašlje nemoćnog golmana domaćih Markovića.

Sloga (BB) – Partizan 0:3 (0:1)

Sportski centar: „Braća Milutinović”. Gledalaca: 2.500. Sudija: Milan Novaković (Užice). Strelci: Kojić u 8, Luka u 86. i Golubović u 89. minutu.

SLOGA: Golubović, Gligić, Stošić, Đ. Đorđević, Nikolić, Maksimović, Mijatović, Mi. Božić, D. Đorđević, Vujić, Ma. Božić. Igrali su još: Marković, Stojanović, Đurović, Milanović, Josipović, Vuković, Tarabić, Petričević.

PARTIZAN: Lukač, Vulićević, Balažic, Fabrisio, Bogosavac, Jeftović, Marinković, Babović, Kojić, Lukić, Ninković. Igrali su još: Kljajić, Grbović, Aškovski, Ostojić, Perišić, Čađenović, Knežević, Damnjanović, Luka, Glavčić, Golubović.