Premijer liga: Arsenal prigrabio peto mesto, Sančez srušio Stouk sa dva gola i asistencijom

Fudbaleri Arsenala savladali su Stouk sa 3:0 (2:0) u utakmici 21. kola engleske Premijer lige, a dva gola na meču postigao je Aleksis Sančez.

U 6. minutu videli smo prvi gol u mreži Stouka. Aleksis Sančez je sjajno centrirao u šesnaesterac gostiju, najviše je skočio Košćelni koji je ubacio loptu u mrežu – 1:0.

Nastavili su fudbaleri Arsenala sa napadima, Sančez je bio neverovatan, Žiru je propustio jednu dobru priliku, a onda je ponovo na red došao Čileanac.

Prošao je po levoj strani, oslobodio se svog čuvara, da bi lukavim šutem savladao ponovo nemoćnog Begovića za 2:0, a do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata.

Samo što jse ušlo u nastavak meča, videli smo i treći gol u mreži Stouka.

Aleksis Sančez je preuzeo odgovornost na sebe, iz slobodnjaka je šutirao veoma lukavo, ispod igrača koji je najviše skočio u živom zidu, a Begović nije uspeo da odbrani pošto nije dobro video celu situaciju, pa je lopta je nekako ušla u gol za konačnih 3:0.