Premijer liga: Totenhem ubedljiv protiv Kvins Park Rendžersa

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas na svom terenu Kvins Park Rendžers sa 4:0, u utakmici drugog kola Premijer lige i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Dvostruki strelac u ekipi Totenhema bio je Naser Čedli, koji je mrežu pogodio u 12. i 37. minutu, a golove su još postigli Erik Dije u 30. i Emanuel Adebajor u 65. minutu.

Totenhem ima šest bodova i zahvaljujući gol razlici od 5:0 prvi je na premijerligaškoj tabeli, dok je Kvins Park Rendžers bez bodova i poslednji je 20. na tabeli. Ta ekipa nije pobedila u prvenstvenoj utakmici od marta prošle godine.

Fudbaleri Hal sitija odigrali su na svom terenu nerešeno sa Stoukom 1:1. Domaći su poveli u 42. minutu golom Nikice Jelavića, a bod gostima doneo je Rajan Šoukros u 83. minutu.

Hal se sa četiri boda popeo na peto mesto na tabeli, a Stouk zauzima 14. mesto sa jednim bodom.

U 17 časova počela je utakmica Sanderlend – Mančester junajted i obe ekipe “jure” prvu ovosezonsku pobedu.