Primera: ‘Petarda’ na Santjago Bernabeu! Real ubedljiv protiv Valjekana

Fudbaleri Real Madrida su večeras na stadionu Santjago Bernabeu pobedili Rajo Valjekano sa 5:1 u utakmici 11. kola španske Primere.

Real je tako, 13. uzastopnom pobedom u svim takmičenjma, zadržao lidersko mesto u Primeri.

Goleadu u Madridu započeo je Geret Bejl u devetom minutu, a Serhio Ramos je u 40. minutu povisio na 2:0.

Rajo Valjekano u 44. preko Alberta Buena smanjio zaostatak. Ipak, to je bilo sve što su gosti uspeli da učine.

Treći gol za Real postigao je Toni Kros u 55. minutu, a na 4:1 povisio je Karim Benzema u 55. Konačan rezultat postavio je Kristijano Ronaldo u 83. minutu.

Real na čelnom mestu Primere ima 27 bodova, dva više od Barselone, koja je danas posle preokreta pobedila Almeriju sa 2:1, dok je Rajo 12. sa 11 bodova.

Danas su Hetafe i Elče igrali nerešeno, bez golova, dok se večeras sastaju Selta-Granda i Malaga-Eibar.