‘Princ Rima’ je totalni car: Toti pravio selfi posle gola Laciju, navijači oduševljeni (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Lacija odigrali su nerešeno 2:2 u rimskom derbiju, a igrač utakmice bio je Frančesko Toti koji postigao dva pogotka.

Iako je napunio 38 godina, „princ Rima” ne prestaje da oduševljava navijače širom Italije, ali i Evrope.

Lacio je u derbiju na ”gostovanju” Romi poveo 2:0 golovima Maurija i Andersona i tim rezultatom se otišlo na odmor.

A onda je na scenu stupio maestralni Toti. Najpre je u 48. minutu smanjio zaostatak svog tima, a petnaestak minuta kasnije je svojim drugim pogotkom izjednačio na 2:2. Koliko se i on sam obradovao tom golu govori i činjenica da je odmah posle toga telefonom napravio selfi oduševivši navijače „Vučice” na tribinama.

Pogledajte kako je to izgledalo:

Izveštaje sa preostalih utakmica nedeljnog programa italijanskog šampionata pročitajte OVDE.