Rapsodija Realovog čarobnjaka: Pogledajte svih pet Ronaldovih golova protiv Granade

Fudbaler Real Madrida Kristijano Ronaldo briljirao je u pobedi svog tima protiv Granade rezultatom 9:1, a „Santijago Bernabeu” je video čak pet njegovih golova.

Kraljevski klub je odigrao impresivan meč, a apsolutni junak trijumfa bio je Portugalac Kristijano Ronaldo, koji je postigao pet golova.

Real je prvi gol postigao u 25. minutu a strelac je bio Bejl, potom je Ronaldo od 30. do 38. minuta postigao tri gola. Portugalac je tako ostvario najbrži het-trik nekog igrača Reala u poslednje 23 godine. Prethodno je 1992. godine Fernando Jero postigao tri gola za šest minuta.

Prvi put u karijeri Kristijano je u Realu postigao pet golova na jednom meču, čime je overio prvo mesto liste strelaca Primere sa 36 golova u sezoni. Mesi je na drugom mestu sa 32 gola.

Ova pobeda je pobeda sa najvišom razlikom Real Madrida još od septembra 1967. godine kada je Real Sosijedad savladan sa istim rezultatom.