RAPSODIJA ZVEZDE U LIGI EVROPE: Beograđani “petardom” razneli Slovan

Malo ko je u redovima Crvene zvezde očekivao ovakav rezultat u evropskom meču Crvene zvezde. Srpski šampion savladao je Slovan Liberec sa 5:1.

printscreen/youtube.com/RTS Sajt - Zvanični kanal

Crvena zvezda je od prvog minuta pokazala da je raspoložena za igru. Poveli su domaći već u 6. minutu golom El Fardu Bena.
Već u 22. minutu imala je Zvezda 2:0, ponovo je strelac bio Ben. Da ipak ne bude sve savršeno pobrinuo se Matušek.

On je u 41. minutu iskoristio grešku Seku Sanoga, šutirao je i doneo radost i nadu gostima.

Nije ona dugo trajala, Gajić je već u 50. minutu ponovo zatresao mrežu za 3:1.

Pravu lepotu od gola videli smo u 67. minutu. Promešao je Katai odbranu, izašao pred golmana i u stilu Dejana Savićevića poslao loptu u mrežu.

Konačan rezultat postavio je Dijego Falčineli u 70. minutu duela nakon dobro izvedenog kornera El Fardu Bena.