REAL JE PRVAK SVETA: U finalnom susretu Madriđani posle produžetka slomili otpor odlične Kašime! (VIDEO)

Real šampion Evrope
print screen/you tube.com/FIFATV

Fudbaleri Real Madrida pobedili Kašimu posle produžetaka i osvojili titulu FIFA Svetskog prvenstva za klubove. Het-trik Ronalda!

Fudbaleri Real Madrida osvojili su titulu “svetskog prvaka” pošto su u finalu FIFA Svetskog prvenstva za klubove savladali šampiona iz zemlje domaćina Japana, ekipu Kašime.

Šampion Evrope je bez muke odigrao prvi meč turnira u Tokiju i lako savladao Klub Ameriku (2:0), da bi tri dana kasnije odneo pobedu i u finalnom meču protiv Kašime.

Posle 120 minuta fudbala…

U “regularnom delu” bilo je 2:2, da bi novu titulu za Real Madrid doneo, a ko drugi do Kristijano Ronaldo – pogotkom u 98. minutu utakmice, pa opet šest minuta kasnije za pobedu “kraljevskog kluba” – 4:2!