RECKO OBJASNIO VELIKI PREOKRET: “Polomio sam pola svlačionice, nekima udario vaspitnu” (VIDEO)

Fudbaleri Dinama iz Vranja su u subotu na svom terenu pobedili Spartak sa 2:1 i to posle velikog preokreta.

printscreen/youtube.com/Televizija INFO PULS

Vranjanci su na poluvremenu gubili sa 0:1, da bi u nastavku postigli dva gola za pobedu. Strelci za Dinamo bili su Macoukas u 48. i Gašić u 51. minutu.

Trener Vranjanaca Dragan Antić kaže da je u poluvremenu bio vrlo ljut i da je uradio nešto neobično da ih motiviše na preokret.

– Na poluvremenu sam ušao, polomio pola svlačionice, nekima sam možda i vaspitnu udario…Onako igrati za Dinamo, ono je tragedija. Ne može da se igra za Dinamo, da nosiš dres Dinama i da se boriš tako. Moraš da ostaviš srce na terenu ako hoćeš da igraš za Dinamo. Pojedinci će završiti karijeru u Dinamu ovom utakmicom, jer vidim da ne mogu na njih da računam – rekao je Antić.

On je rekao da nije video kako je postignut drugi gol za njegov tim u 51. minutu.

– Drugi gol nisam, pravo da vam kažem, ni video, znam samo da je Gašić dao gol – poručio je trener Vranjanaca.