Ronaldo ‘glavom’ ućutkao kritičare: Igrači Šalkea se nisu dugo radovali, Portugalac dva puta izjednačio!

Poslednjih nedelja zvezda Reala, Kristijano Ronaldo, je često na meti navijača i mnogih fudbalksih kritičara. Neki tvrde da više ni ne zaslužuje da bude u startnoj postavi... Međutim, Portugalac jednim potez „ućutka” sve zle jezike. On je u meču sa Šalkeom, u okviru revanš utakmice osmine finala Lige šampiona „Galatikosima” čak dva puta doneo izjednačujuće pogotke.

Pršte golovi na „Santjago Bernabeu”. Posle samo 45 minuta igre na semaforu je pisalo – 2:2.

Borbeni Šalke je preko Fučsa došao do vođstva, ali samo pet minuta kasnije Kristijano je ‘glavom’ započeo svoj šou.

Huntelar se pobrinuo da radost Realovih navijača ne traje baš dugo, pa je novu prednost Šalkeu doneo u 40. minutu.

Ipak, u samom finišu prvog poluvremena, večeras sjajni, Kristijano Ronaldo je ponovo poravnao rezultat – 2:2.