Ronaldo ne miruje: Kamera uhvatila potez fudbalera zbog kojeg ga ČEKA SUSPENZIJA!

Ronaldo
Printscreen

Kristijano Ronaldo je ponovo u centru pažnje. Ovoga puta ne zbog pogotka kojim je Real sinoć poveo protiv Borusije, već zbog još jednog nesportskog postupka.

U utakmici 2. kola Lige šampiona u Dortmundu, Ronaldo je dao gol za vođstvo Reala, ali je na kraju bilo 2:2 jer je Širle u 87. minutu doneo bod domaćinu, piše Blic.

Vodio je Portugalac mnogobrojne duele sa defanzivcem Borusije Šmelcerom, a jedan od žustrijih dogodio se u 63. minutu.

Besni Ronaldo, do kog lopta ne bi ni stigla čak i da je ostao na nogama, ležeći na igralištu nogom je nasrnuo na Šmelcera.

Srećom Ronaldo je ovog puta promašio, ali su  kamere registrovale njegov postupak pa će ono što je propustio Klatenburg možda sankcionisati UEFA, koja za ovakve poteze predviđa i tri meča suspenzije: