Šaponjić razbuktao šampionske nade Partizana: Crno-beli savladali Jagodinu, titula blizu (VIDEO)

Fudbaleri Partizana savladali su Jagodinu sa 1:0 (1:0) na svom stadionu u utakmici 25. kola Jelen Superlige.

Crno-beli su na taj način zadržali pet bodova prednosti u odnosu na Crvenu zvezdu koja je ranije danas savladala Donji Srem sa 3:1.

U prvom poluvremenu nismo videli previše zanimljivih situacija na stadionu u Humskoj, a blaga inicijativa bila je na strani domaćina.

Partizan je do pogotka došao u 28. minutu. Golman gostiju Perić loše je procenio let lopte posle kornera, Brašanac je glavom šutirao i pogodio prečku, a lopta se odbila Ivanu Šaponjiću, koji je sa metar šalje u mrežu.

U nastavku se u igri i jednih i drugih ništa naročito nije promenilo, pa je tako Partizan došao do tri važna boda u trci za titulu.