Serija A: Juve nastavio po starom, Radovanović pocrveneo, Di Natale opet maestralan

Fudbaleri Juventusa vratili su se na pobednički kolosek u italijanskoj Seriji A, pošto su danas u Torinu pobedili ekipu Palerma sa 2:0 (1:0) u 8. kolu.

Aktuelni šampion je iskoristio jučerašnji kiks Rome protiv Sampdorije (0:0) i ponovo stekao tri boda više od rimskog kluba. Pobedu torinskom tim doneli su Vidal i Ljorente.

Kjevo ni šest put u nizu nije uspeo da zabeleži trijumf, a sva tri boda sa stadiona Bentegodi odnela je Đenova.

Iako je domaći tim imao prednost na poluvremenu preko Zukanovića, Đenova je u poslednjih 20 minuta slavila golovima Matrija i Pinilje. Pinilja prethodno nije realizovao penal, koji je skrivio Radovanović zbog čega je dobio crveni karton.

Udineze nastavlja sa dobrim rezultatima ove sezone, pogotovo na svom Friuliju, i to je potvrdio protiv Atalante. Izabranici trenera Andree Stramaćonija i pomoćnika Dejana Stankovića su nova tri boda obezbedili već posle prvog dela igre, strelci su bili veteran Di Natale i Tero.