Serija A: Sampdorija ispustila pobedu u Kaljariju, Milan lako protiv Verone

U nedelju u terminu od 15 časova odigrano je pet mečeva u italijanskom prvenstvu.

Milan je do četvrte pobede u sezoni došao golovima Keisuke Honde u 27. i 56. minutu, dok je jedan gol gostiju bilo delo domaćeg igrača, Rafaela Markesa koji je u 31. minutu poslao loptu u svoju mrežu. Jedini gol za Veronu postigao je Nikolas Lopes tri minuta pre kraja meča.

Milan je posle sedam odigranih utakmica četvrti na tabeli sa 14 bodova, dok je Verona sedma sa tri boda manje.

Fudbaleri Atalante su sa 1:0 savladali Parmu, a jedini gol na meču postigao je Ričmond Boakje u 90. minutu.

Istim rezultatom je Torino pobedio Udineze, a strelac pobedonosnog gola je bio Fabio Kvaljarelau 62. minutu.

Palermo bio bolji od Ćezene sa 2:1, dok Kaljari i Sampdorija Siniše Mihajlovića podelili bodove, odigravši 2:2.

U prvom meču današnjeg programa, Lacio je na gostovanju pobedio Fiorentinu sa 2:0. Strelac prvog gola za pobedničku ekipu bio je srpski fudbaler Filip Đorđević u 35. minutu, a konačan rezultat postavio je Senad Lulić u 92. minutu.

Kasnije večeras se sastaju Napoli i Inter.

Posle nepotpunog sedmog kola Juventus je prvi na tabeli sa 19 bodova, Roma je druga sa bodom manje, na trećem mestu je Sampdorija sa 15, dok Milan na četvrtom mestu ima 14 bodova.