Skandal u Zemunu: Navijači mahali pištoljima

Navijači Srema izritirani odlukom glavnog sudije hvatali se za oružje želeći da uzmu pravdu u svoje ruke.

Fudbaleri Zemuna i Srema iz Jakova odigrali su u subotu prijateljski meč u kome je golom  Vujčića u 44. minutu domaćin slavio sa 1:0. Međutim, iako je meč bio prijateljskog karaktera, na terenu i tribinama stadiona u Zemunu to nije izgledalo tako.Sredinom prvog poluvremena fudbaler Zemuna Aničić napravio je prekršaj a potom i bez lopte šutnuo igrača gostujuće ekipe Regojevića. Sudija Rabrenović dodelio mu je samo žuti karton, što je izazvalo proteste dela publike. U tom trenutku dvojica navijača gostujućeg tima želela su da uzmu pravdu u svoje ruke pa je jedan pretio hvatajući se za pištolj.

Obezbeđenje je pozvalo policiju, ali su navijači uspeli da pobegnu sa stadiona pre dolaska policajaca koji su potom uzeli izjave o spornim detaljima.