ŠOK PROMAŠAJ LAZOVIĆA: Bio sâm pred golmanom, pa se izblamirao kao nikada (VIDEO)

Roberto Sorijano

Srpski fudbaler Darko Lazović promašio je stoodstotnu šansu za svoju Đenovu.

Fudbaleri Sampdorije pobedili su kao gosti Đenovu u gradskom derbiju sa 3:2 (2:0) u utorak uveče, u 18. kolu italijanske Serije A.

Pobednički tim je imao tri gola prednosti, a strelci su bili Roberto Sorijano u 18. i 49. i Eder u 39. minutu.

Đenova je uspela da smanji zaostatak preko Leonarda Pavoletija u 69. i 81. minutu, ali ne i da izjednači, pa je Sampdorija došla do druge uzastopne prvenstvene pobede.

Veliku šansu pri rezultatu 1:3 imao je srpski napadač Darko Lazović. Bivši fudbaler Crvene zvezde je u 70. minutu bio u situaciji ‘oči u oči’ sa protivničkim golmanom, ali je neshvatljivo loše šutirao.

Sampdorija je 11. na tabeli sa 23 boda, sedam više od 17. Đenove, koja je zabeležila peti uzastopni poraz.