SOLUN SLAVI IVIĆA I PRIJOVIĆA: Srpski tandem doneo PAOK-u trofej Kupa Grčke! (VIDEO)

PAOK
print screen/twitter.com/PAOK_FC

Solunski PAOK, predvođen srpskim trenerom Vladimirom Ivićem i napadačem Aleksandrom Prijovićem, osvojio je pehar Kupa Grčke. Rezultatom 2:1. PAOK je nadigrao AEK i dopunio kolekciju svojih trofeja, prvi put posle 14 godina.

Finalni meč je igran u Volosu, a senku na završni susret ovog takmičenja, bacile su masovne tuče navijačkih grupa ova dva kluba, u kojima je povređeno 40 osoba, od toga 2 teže.

PAOK je u finalnom susretu poveo u 24, minutu golom Bisesvara ali je AEK uzvratio dva minuta kasnije. Golu Hristodolopulosa je prethodila velika greška golmana Glikosa.

Pitanje pobdnik je rešeno u 81. minutu, pošto se Paulo Enrike najbolje snašao u kaznenom prostor Atinjana, za konačnih 2:1.

Ovo je prvi trofej Vladimira Ivića u trenerskoj karijeri.