Srbin zapušio usta kritičarima: Vidić postigao prvenac na ‘Čizmi’ u pobedi Intera nad Đenovom (VIDEO)

Fudbaleri Intera pobedili su na svom terenu Đenovu sa 3:1 u 18. kolu italijanske Serije A, uz pogodak srpskog fudbalera Nemanje Vidića.

Nerazuri su vezali treći meč poraza i popeli se na sedmo mesto na tabeli. Đenova je zadržala petu poziciju sa 27 bodova.

Palasio u 12. i Ikardi u 39. minutu doveli su Inter u vođstvo, međutim Đenova se “probudila” u drugom poluvremenu i rezultat u 85. minutu smanjuje Ico.

Svoj prvi gol u dresu Intera Vidić postiže u 88. minutu i postavlja konačan rezultat. Srpski fudbaler je posle kornera bio sam u kaznenom prostoru i lako glavom smestio loptu u mrežu. Vidiću je je ovo tek 10. meč otkako je stigao u Italiju.

Zdravko Kuzmanović u igru je ušao u 66. minutu umesto Palasija. U startnoj postavi bio je novi igrač Lukas Podolski, dok je Đredan Šaćiri ostao na klupi.