Srpski fudbaler Radović najbolji u timu Legije

Fudbaleri Legije napravili su veliki korak ka odbrani titule ubedljivim trijumfom u trećem kolu šampionske runde prvenstva Poljske sa 5:0 nad Vislom iz Krakova.

Srpski fudbaler Miroslav Radović ponovo je prikazao zapaženu partiju i upisao je asistenciju kod petog gola svoje ekipe. U 90 minuta utakmice na „Pepsi areni” izvanredno je razigravao svoje saigrače i zaslužio je epitet jednog od najboljih u timu Legije.

Sjajno golgetersko veče Legije otvorio je Žiro u 20. minutu, Kugarčik je udvostručio prednost u 35, a na pauzu se otišlo vođstvom 3:0, pošto je strelac minut pre kraja poluvremena bio Jodlovic. Dosa junior je postigao četvrti gol za Legiju u 58. minutu, da bi konačan rezultat postavio Saganovski 20 minuta kasnije.

Legija sada ima 41 bod, osam više od Leha iz Poznanja, koji tek u subotu igra sa Gornikom. Do kraja sezone ostala su četiri kola, a Legiju naredni meč očekuje 18. maja, kada gostuje upravo Gorniku. Taj meč se igra u 18 časova.