‘Stara dama’ ne može protiv Mihe: Sampdorija i Juventus odigrali nerešeno u Torinu

Fudbaleri Sampdorije remizirali su sa Juventusom u Torinu sa 1:1, u okviru 15. kola Serije A.

“Stara dama” je povela u 12. minutu golom Patrisa Evre, ali je bod timu Siniše Mihajlovića doneo Manulo Gabijadini, lepim golom na startu drugog poluvremena.

U veoma kvalitetnom meču na Juventus Areni, Juventus je dominirao, imao desetak šansi, ali su gosti iz Đenove bili veoma opasni iz kontri, dok su nakon izjednačenja uspeli da umrtve igru i osujete napade domaćina.

Juve je remizirao drugi put u nizu posle četiri uzastopne pobede, a opet nije uspeo da savlada neki tim iz Đenove, jer je poražen od Đenoe krajem oktobra.

“Stara dama” će ostati lider Serije A sa 36 bodova, ali sada Roma ima šansu da pobedom upravo u Đenovi smanji zaostatak na samo jedan bod.

S druge strane, Sampdorija je neporažena šesto kolo u nizu, ali je zabeležila četvrti remi u međuvremenu, pa je sa 26 bodoa na deobi treće pozicije sa gradskim rivalom i Lacijom.