Stara dama sanja Skudeto: Vlahović presudio Kaljariju i izbio na čelo liste strelaca (VIDEO)

Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je gol za Juventus, kojim je "stara dama" stigla do preokreta na gostovanju kod Kaljarija. Juventus je u 32. kolu Serije A slavio sa 2:1.

Nije najbolje počelo po “staru damu”, pošto je veoma rano primila gol.

Domaćin je već u 10. minutu stigao do prednosti, iz prvog i jedinog šuta ka golu rivala u prvom poluvremenu.

Marin je bio asistent, a Žoao Pedro strelac za 1:0.

Juventus je od tog momenta krenuo intenzivnije sa napadima, u želji da što pre dođe do izjednačenja.

Igrao se 23. minut kada je Rabio skrenuo loptu u mrežu i postigao gol, koji je potom nakon pomoći VAR tehnologije poništen zbog igranja rukom.

Ipak, u finišu prvog dela igre, gosti stižu do gola.

Kvadrado je centrirao, a De Liht odlično skočio i glavom poslao loptu u mrežu.

Odmah na početku drugog poluvremena, ponovo Juventus stiže do gola, ali je on ponovo poništen, ovoga puta zbog ofsajda.

U 75. minutu, Juventusu preokret donosi Dušan Vlahović.

Dibala je uposlio srpskog napadača, a ovaj preciznim udarcem trese mrežu i donosi gostima prednost.

Vlahović je tako došao do 22. gola u sezoni, čime je ponovo izbio na čelo liste strelaca Serije A.