Stojković primio četiri komada od Olimpijakosa

Olimpijakos je i pored ispadanja iz Lige Šampiona, nastavio da pruža sjajne partije u prvenstvu Grčke.

Ovog puta crveno-beli iz Pireja su slavili na gostovanju Ergotelisu sa 4:1, za koji brani bivši golman Partizana Vladimir Stojković.

Reprezentativac Srbije ipak nije uspeo da pomogne svojoj ekipi da iz ovog meča izađe neporažena.

Nelson Haedo Valdez je već na startu utakmice, za samo 10 minuta, u periodu od 4. do 14. minuta, postigao het-trik i rešio pitanje pobednika.

Do kraja prvog poluvremena Olimpijakos je postigao i četvrti gol. Ovog puta strelac je bio Džoel Kembel sa bele tačke.

U nastavku utakmice mreža Vladimira Stojkovića je mirovala, dok su njegovi saigrači uspeli da u 55. minutu postignu gol. Ibrahim je bio strelac gola.

Bivši napadač Partizana Marko Šćepović je odigrao ceo meč za Olimpijakos.