TEROR ZIDANOVOG REALA: Madriđani za deset minuta napunili mrežu Sportinga (VIDEO)

Real Madrid
Beta

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas na svom terenu Sporting sa ubedljivih 5:1 u utakmici 20. kola španske Primere.

Real je pitanje pobednika rešio već u prvom poluvremenu, kada su izabranici Zinedina Zidana i postigli svih pet golova.

Mrežu gostiju načeo je Geret Bejl u sedmom minutu, a samo dva minuta kasnije na 2:0 je povisio Kristijano Ronaldo. U 12. minutu je već bilo 3:0, a strelac je bio Karim Benzema. Ronaldo je svoj drugi gol na utakmici postigao u 18. minutu, a Benzema u 41.

U nastavku meča vidjen je samo jedan pogodak i to u mreži Reala. Strelac za Sporting bio je Ismael Lopes Blanko u 62. minutu.

Real je, posle 20 odigranih utakmica, drugi na tabeli Primere sa 43 boda, ima samo bod manje od prvoplasiranog Atletiko Madrida, dok je Sporting na 19. mestu sa 15 bodova.