Tipsarevićev krah u Ženevi: Janko osvojio samo dva gema u porazu

Janko Tipsarević još nije ni blizu stare forme nakon dugog odsustovanja sa terena. Srpski teniser je ispao već u prvom kolu turnira u Ženevi od Denisa Istomina, nakon što je ubedljivo poražen rezultatom 2:0 u setovima. Tipsarević je osvojio samo dva gema i to oba u drugom setu.

Srpski teniser Janko Tipsarević nije uspeo da se plasira u drugo kolo turnira u Ženevi, pošto je danas izgubio od Uzbekistanca Denisa Istomina sa 0:2, po setovima 0:6, 2:6.

Meč Tipsarevića i Istomina trajao je samo 54 minuta, a Uzbekistancu su za vođstvo od 1:0 u setovima bila dovoljna samo 22 minuta igre i tri brejka za ubedljivih 6:0.

Istomin je u istom ritmu počeo i drugi set i već u drugom gemu je ponovo oduzeo servis Tipsareviću. Srpski teniser je prvi gem u meču osvojio tek u četvrtom gemu drugog seta, a do kraja meča je uspeo da osvoji samo još jedan gem.

Istomin će u narednom kolu turnira u Ženevi igrati protiv Brazilca Tomasa Belučija.